aslider@aslidermakina.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız 1985 yılında Kurucumuz Ziya AYDIN tarafından ASLİDER Makina San. Tic. Ltd. Şti. olarak Bursa Tabakhaneler bölgesinde kurulup makina üretimine başlamıştır. Firmamız İlk yıllarında yaklaşık 700 adet Elektronik Ölçü Makinası üretmiştir. Daha sonraki yıllarda Etleme Makinası Üretimine geçilip aynı zamanda fabrikamızda genişlemiştir. 1993 yılında Otomatik Zımpara Makinası üretimine de başlanmıştır.

 

Firmamız 1995 yılında kendi fabrikasını inşa edip daha geniş ve teknolojik açıdan daha yüksek imkanlara sahip olan 3500m2 lik yeni yerine geçmiştir. Yeni fabrikamızda tezgahlarımız yenilenip iki katına çıkartılmıştır.

Türkiye’de Makina sektöründe ilk kez 3 metre Hidrolik Etleme Makinası firmamız tarafından üretilmeye başlanmıştır. Aynı zamanda PLC’li ve sıcak damga Baskılı,kayış bantlı 3200mm Ölçü Makinasıda üretim bandına dahil olmuştur.

 

Kalite Anlayışımız;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla cevap verebilen, beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sağlayarak onların başarılarına katkıda bulunma amacı güden bir kalite anlayışıyla hareket ediyoruz.

Kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek,bilinçli kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmişizdir.

  • Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında en etkili faktör olduğuna inandığımız ürün ve hizmet kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak
  • Şirketimizin bütün maddi ve manevi kaynaklarını ve yeteneklerini, mükemmelliğe erişmek için sürekli canlı tutmak, tüm gücümüzü en iyi ürünler için seferber etmek

Misyonumuz;

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz;

Çalıştığımız sektörde sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın